Firma Trion powstała w 2007 roku. Od początku działalności zajmujemy się importem surowców chemicznych wykorzystywanych w przemyśle elektronicznym takich jak: klej epoksydowy, zmywacz topnika, pasty termo-przewodzące etc. Od tego czasu nasza firma bardzo ewoluowała, rozbudowując swoją działalność o zupełnie coś innego. Postanowiliśmy stworzyć usługę dla firm i innych placówek, która wspomogłaby je w codziennym funkcjonowaniu oraz dała możliwość na dalszy rozwój, bez inwestowania dużej kwoty jednorazowo.

W 2010 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o ofertę dzierżawy drukarek, bardzo ekonomiczną i komfortową usługę przeznaczoną dla klientów biznesowych oraz placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola).

Urządzenia wielofunkcyjne do biura

Nasza firma świadczy wynajem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4 oraz A3. Dzierżawa drukarek jest naszą główną usługą, która pozwala naszym klientom korzystać z nowoczesnych, wielofunkcyjnych urządzeń, bez konieczności inwestowania we własny sprzęt. Dodatkowo dzierżawione przez nas urządzenia są objęte serwisem, który w razie nagłej usterki podejmie działanie w ciągu 24h od zgłoszenia. Aby praca naszych klientów nie została w takim przypadku zakłócona, zapewniamy im urządzenia zastępcze, dzięki którym będą mogli zachować ciągłość działań.

W naszej ofercie znajdują się wielofunkcyjne urządzenia drukujące tj. drukarka ze skanerem, która sprawdzi się idealnie do biura. Także urządzenia pozwalające na bezprzewodowe drukowanie kolorowych dokumentów przy pomocy aplikacji mobilnych. Opłaty miesięczne pozwalają na rozłożenie kosztów na mniejsze kwoty, dzięki czemu każda firma może sobie pozwolić na wysokiej jakości sprzęt wielofunkcyjny, łączący w sobie drukarkę, kserokopiarkę, skaner, a także faks. Takie urządzenia pozwalają na sprawne prowadzenie każdej działalności.

Wynajem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest popularną usługą, która znajduje uznanie u Klientów z wielu różnorodnych branż. Praktyczność tego rozwiązania powoduje, że korzystają z niego z powodzeniem zarówno małe, jak i duże firmy, a także placówki edukacyjne. Sprzęt drukujący jest w tym momencie podstawowym wyposażeniem każdej firmy, a wynajem drukarek staje się coraz popularniejszą usługą.

Drukarki do biura – postaw na wynajem

Rozwijasz firmę i potrzebujesz drukarki do biura taniej w eksploatacji? A może poszukujesz urządzenia wielofunkcyjnego do biura, bez inwestowania dużej kwoty? W obydwu przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem drukarki. Dlaczego? Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek to usługa, która staje się coraz bardziej popularna wśród firm. Zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa stawiają na wynajem drukarek, kserokopiarek, czy urządzeń wielofunkcyjnych, które odpowiadają potrzebom firmy w danym okresie. Dzierżawa drukarek to olbrzymie możliwości i wiele korzyści, które za nimi idą.

Zastanawiasz się, jakie funkcje powinna posiadać najlepsza drukarka do biura? Przede wszystkim takie, które będą odpowiadać na bieżące potrzeby firmy oraz pozwolą na jej szybszy rozwój czy zapewnienie wyższej jakości swoich usług. To właśnie zapewnia wynajem drukarek. Możesz wydzierżawić urządzenie, które na dany moment jest Ci potrzebne i wraz z rozwojem Twojej firmy dostosowywać drukarki do aktualnych potrzeb.

Wynajem drukarek – wysokiej jakości sprzęt za niższą cenę

Korzyści z wynajmu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest naprawdę wiele. Jako firma z doświadczeniem, oferujemy naszym Klientom urządzenia wysokiej jakości z nowoczesnymi funkcjami, które pozwalają podnieść poziom prowadzenia ich firm. Wynajem drukarek pozwala na korzystanie ze sprzętu wysokopółkowego, płacąc jedynie miesięczną cenę dzierżawy. To duża możliwość dla firm, szczególnie dla tych, które dopiero rozpoczynają działalność i nie chcą ponosić dużych kosztów na samym początku.

Drukarka to element niezbędny w każdym przedsiębiorstwie, bez względu na branżę. Brak tego urządzenia może powodować utrudnienia w prowadzeniu działalności i opóźnienia w codziennej obsłudze klientów. Jeżeli chcesz tego uniknąć, postaw na wynajem drukarki do swojego biura.

Drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne do biura

Nasza firma oferuje szeroki wybór sprzętu przeznaczonego pod wynajem. W swoim asortymencie posiadamy różnego rodzaju drukarki laserowe ze skanerem, drukarki A3 i A4 oraz urządzenia wielofunkcyjne. Szeroka gama urządzeń pozwala nam na dostosowanie idealnego modelu do potrzeb Twojej firmy. Wynajmujemy urządzenia marki HP, które znane są z niezawodności. Dodatkowo wykorzystujemy nowoczesne technologie, które pozwalają na oszczędność tonerów, co przekłada się na niższy koszt eksploatacji. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, które będą odpowiadać na potrzeby Twojej firmy.

Dla mniejszej firmy z pewnością wystarczające będą drukarki A4, które pozwolą na drukowanie dokumentów w podstawowym i najpopularniejszym formacie. Nasze urządzenia umożliwiają również druk dwustronny, co jest dużym atutem, szczególnie gdy troszczymy się o ekologię i oszczędzanie papieru.

Dla większych firm dobrym rozwiązaniem będą urządzenia wielofunkcyjne, które dodatkowo oprócz standardowego wydruku posiadają opcje skanera lub ksero. Dzięki łatwej obsłudze i urządzeniu łączącemu kilka funkcji, oszczędzamy miejsce w biurze i wykonujemy pracę w szybkim tempie.

W naszej ofercie znajdują się również urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, przeznaczone dla branż, pracujących w głównej mierze na formacie A3. Są to urządzenia w wysokim standardzie, posiadające automatyczny podajnik papieru oraz wiele innych funkcji, pozwalających na uzyskanie jakościowego wydruku w formacie A3.

Ile kosztuje wynajem drukarki?

Koszt wynajmu drukarki jest zależny od modelu urządzenia. Niemniej jednak jest to niewielka kwota w porównaniu do całkowitego kosztu, który ponieśliby nasi Klienci, decydując się na zakup takiej drukarki czy urządzenia wielofunkcyjnego. Ceny miesięcznej dzierżawy i rodzaje dostępnych urządzeń są umieszczone w zakładce “Oferta dzierżawy”. Również w tym miejscu można sprawdzić okres, na jaki podpisujemy umowy wynajmu na poszczególne urządzenia drukujące.