Dzierżawa drukarki – praktyczne rozwiązanie

Potrzebujesz wielofunkcyjnego urządzenia, które jest niezbędne w Twojej firmie, ale nie chcesz inwestować pieniędzy w jego zakup? W takim wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem staje się wynajem drukarki, która została opatrzona szeregiem usług, dzięki którym niczym nie będziesz musiał się martwić. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych w naszej firmie obejmuje serwis w razie ewentualnej awarii oraz zapewnia dostarczenie drukarki zastępczej.

Drukarki atramentowe – bez ponoszenia kosztów tuszu

W przypadku wynajmu drukarek atramentowych nie musisz obawiać się o koszty związane z tuszem. Takie rozwiązanie sprawia, że Twoje koszty korzystania z naszych urządzeń są niższe. Ponosisz jedynie opłatę za dzierżawę drukarki i zakupu papieru, a ewentualne serwisy są już po naszej stronie.

Dzierżawa drukarki cena

Cennik dzierżawy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest zależny od wyboru danego urządzenia i jego funkcji. Warto jednak podkreślić, że cena wynajmu drukarek jest niewielka w porównaniu do zakupu odpowiedniego urządzenia. Wynajem drukarki to kompleksowa usługa, dzięki której otrzymujesz pełną usługę, zawierającą serwis i urządzenie zastępcze na czas naprawy.

eco_tis

Stosowany przez nas System ECO TIS dostarczający toner do drukarek laserowych

Korzyści wynajmu kserokopiarki

Wynajem kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych niesie za sobą wiele korzyści. Dodatkowo nasza firma oferuje klientom możliwość bezpłatnego testu danego modelu, dzięki czemu możesz przetestować, czy spełnia on Twoje oczekiwania jeszcze przed wynajmem. Dopiero po okresie testowym podejmiesz decyzję, czy chcesz skorzystać z usługi dzierżawy testowanego modelu na dłuższy okres, czy może poszukujesz urządzenia o innych funkcjach. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, z których na pewno wybierzesz model odpowiedni dla siebie. Inną korzyścią z wynajmu drukarek jest możliwość dostosowywania sprzętu zgodnie z rozwojem swojej firmy. Wiele mniejszych firm rozpoczyna wynajem od podstawowej drukarki, a w miarę rozwijania swojej działalności zmienia sprzęt na urządzenia bardziej zaawansowane. Zaletą wynajmu jest w tym wypadku fakt, że nie musisz kupować kolejnych urządzeń – wystarczy zmienić urządzenie, podlegające dzierżawie.

Szybka pomoc w trakcie awarii dzierżawionej drukarki

Decydując się na usługę dzierżawy drukarki lub innych urządzeń wielofunkcyjnych nie musisz przejmować się ich serwisem. W momencie, gdy wystąpi ewentualna awaria urządzenia, zajmiemy się jego naprawą. Nasz serwisant pojawi się u Ciebie w ciągu 24h od zgłoszenia usterki. Dodatkowo, jeśli urządzenie będzie wymagało wykonania poważniejszej naprawy w serwisie, to zapewnimy Ci na ten czas urządzenie zastępcze. Dzięki temu Twoja działalność nie zostanie zakłócona, a Ty nie będziesz musiał się martwić o dodatkowe koszty oraz czas poświęcony na poszukiwania odpowiedniego serwisu.

Bardzo wydajny i niezawodny system CISS, który jest stosowany w naszych urządzeniach atramentowych.

Dlaczego dzierżawa jest tańsza?

  • Nie płacisz za zakup i serwis drukarki.
  • Nie płacisz za zakup tuszu (dotyczy drukarek atramentowych), a stałe miesięczne koszty abonamentu są łatwe do kontroli.
  • W przypadku awarii na czas naprawy otrzymasz drukarkę zastępczą, a serwisant dojedzie do Ciebie w ciągu 24h (dni robocze 9-17)
  • Nie musisz troszczyć się o jakiekolwiek materiały eksploatacyjne za wyjątkiem papieru.
  • Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym systemom zasilania drukarek CISS (Continuous Ink Supply System) oraz ECO TIS koszt zadrukowania strony jest niższy niż przy stosowaniu tonerów oryginalnych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości druku.

Dla kogo przeznaczona jest dzierżawa drukarek?

Zastanawiasz się, czy w Twoim przypadku wynajem drukarki znajdzie zastosowanie? Jeżeli korzystasz na co dzień z urządzeń drukujących i zależy Ci na wysokiej jakości wydruku, przy jednoczesnej rezygnacji z ponoszenia wysokiego jednorazowego kosztu – to rozwiązanie jest dla Ciebie!

Dzięki możliwości dzierżawy kserokopiarki czy innego urządzenia zyskujesz niezawodny sprzęt z usługą serwisowania, płacąc miesięczną opłatę zamiast inwestowania w zakup własnego sprzętu. W obecnych czasach wypożyczanie urządzeń jest dużym ułatwieniem, które pozwala wielu firmom rozwinąć swoją działalność bez ponoszenia dużych kosztów na start.

Wynajem drukarek jest skierowany dla klientów biznesowych różnego rodzaju, a także placówek edukacyjnych, w których urządzenia drukujące są bardzo potrzebne.

Jak wygląda dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych?

Chcesz poznać szczegóły dotyczące wynajmu urządzeń drukujących? Zadzwoń do nas lub napisz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dodatkowo w zakładce oferta, znajdziesz dostępne urządzenia oraz koszt ich wynajęcia.